14 жовтня, у день свята Покрови Пресвятої Богородиці, військові капелани відвідали Яворівський полігон.
 Отець Андрій Хомишин та брат Юрій Балух відвідали курсантів Національної академії сухопутних військ, які проходять польові навчання на Яворівському полігоні.
Спільно із майбутніми офіцерами Збройних сил України помолились Святу Літургію за українське військо.
Після завершення привітали курсантів із Днем Захисника України!