У четвер, 22 травня, учні та вихователі Ліцею ім. Героїв Крут завітали на екскурсію до військової святині.

Про історію храму молодим хлопцям розповів о. Степан Сус – військовий капелан та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Протягом екскурсії капелан ознайомив юнаків із архітектурою церкви, скульптурами святих та старовинними іконами. Також настоятель святині розповів про реставраційні роботи та плани по відновленні храму. Зокрема, о. Степан зауважив, що у святині відбуваються святкові богослужіння присвячені різним військовим подіям: випуск лейтенантів Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, присяга учнів Ліцею ім. Героїв Крут, День Збройних Сил України…

Екскурсія у храмі для більшості учнів Ліцею є пізнавальною, адже юнаки неодноразово бували у святині. Дізнатися чому святиня є гарнізонною, що спільного має із армією, яку роль відіграє в житті українського військового – питання, відповіді на які давно цікавили кожного ліцеїста.

У Ліцеї ім. Героїв Крут присутні душпастирі Гарнізонного храму та капелани: о. Михайло Білецький та о. Андрій Сіданич. Вони ведуть уроки християнської етики та релігієзнавчий гурток. При навчальному закладі також є каплиця св. Миколая Чудотворця, у якій відбуваються богослужіння, сповідь та духовні розмови із капеланами.

Департамент інформації Центру військового капеланства.