У 184-ому Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Військову присягу на вірність українському народові склали понад тисяча сто військовослужбовців строкової служби.

Звертаючись до молодого поповнення, начальник Навчального центру полковник Олександр Остапчук побажав їм успіхів у подальшій службі та завжди бути гідними захисниками рідної Батьківщини.

Завершення урочистого ритуалу для всіх присутніх із парадом-дефіле виступив військовий оркестр 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також — заслужений артист естрадного мистецтва України, золотий голос Яворівщини Василь Була.

Усі військовослужбовці, котрі цього дня урочисто присягнули бути відданими захисниками нашої Батьківщини, продовжать підготовку у 184-ому Навчальному центрі за багатьма військово-обліковими спеціальностями, насамперед для Сухопутних військ ЗС України. В подальшому вони будуть скеровані для проходження служби до військових частин та установ ЗС України. Втім, участі в Операції об’єднаних сил вони не братимуть, а в майбутньому, після встановленого терміну служби, увійдуть до складу резерву Вітчизняного війська.

Поблагословив хлопців на добрий і світлий шлях військовий капелан о. Тарас Свищ.

Джерело: сайт НАСВ