Сьогодні, 21 січня, у приміщенні львівського Будинку офіцерів відбулася презентація «Фундації підтримки медицини для військових». Дана благодійна організація покликана реалізовувати свою діяльність у трьох основних напрямках, а саме: допомога військовим, що знаходяться на лікуванні, сприяння розвитку професійної кваліфікації військових медиків та забезпечення реконструкції і облаштуванню операційних приміщень Військово-медичного клінічного Центру Західного регіону, в структурі котрого є сім регіональних підрозділів.

Презентація розпочалася із привітального слова керівника військового медичного Центру полковника медичної служби п. Івана Гайди, котрий в часі свого виступу коротко ознайомив присутніх із діяльністю Центру, його здобутками до досвідом співпраці із різноманітними благодійними фондами та організаціями.

До слова також був запрошений Народний Герой України військовий медик п. Дмитро Лось, який поділився своїм досвідом перших місяців війни, про оборону Луганського летовища, де він в екстремальних умовах, разом із іншими військовими медиками рятували наших воїнів.

Підсумувала вечір презентації своїм словом виконавчий директор «Фундації підтримки медицини для військових» п. Надія Цюра. Слід зазначити, до складу правління Фундації увійшов капелан військового госпіталю о. Мирон Горбовий. Військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ впродовж останніх років тісно співпрацюють із медичним центром у різних напрямках та успішно реалізовують проекти з підтримки поранених бійців.

Серед присутніх на презентації були представники громадськості Львова, ділових кіл, органів державної влади. Взяв участь у заході також військовий капелан о. Андрій Хомишин, котрий в період 2014-17 рр. виконував обов’язки капелана Військово-медичного клінічного Центру Західного регіону.