З 8-го грудня у Києві розпочалася ХV Всеукраїнська конференція військових капеланів, організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Урочисто відкрили конференцію Божественною Літургією у Патріаршому соборі Воскресіння Христового.

Учасниками цьогорічного з’їзду військових-капеланів від Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії є: о. Андрій Хомишин, о. Тарас Михальчук, о. Михайло Білецький, о. Юрій Цюпка, о. Мирон Горбовий, о. Тарас Свищ, о. Андрій Сіданич, о. Олег Кришталь, о. Юрій Галабуда, о. Михайло Сукмановський та о. Тарас Жуковський.

Також слід зазначити, що в ході конференції військовим капеланам о. Тарасу Михальчуку – настоятелю Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та Голову Центру Військового Капеланства УГКЦ, а також о. Сіданичу – капелану 2-ї Галицької бригади та о.Юрію Цюпці – капелану Львівського прикордонного загону були вручені грамоти за самовіддане служіння Україні, активну громадянську позицію та вагомий внесок у розвиток військового капеланства.

Усі учасники конференції мають чудову нагоду спільно молитися за мир в Україні, поділитися набутим досвідом у служінні військовослужбовцям, поспілкуватися та спільно обдумати нові стратегії для розвитку військового капеланства.