15 лютого 2017 р. Б. у Львівському військовому госпіталі відбулась Божественна Літургія з нагоди свята Стрітення ГНІХ, яку молились разом із хворими військові капелани о. Андрій Хомишин та диякон Тарас Зуб.
Опісля о. Андрій здійснив Чин освяченням свічок та поблагословив усіх присутніх.
Нехай ці свічки будуть знаком присутності Божого світла у житті наших військових.
