У середу, 22 січня, 2020 року по всій Україні відзначають 101-шу річницю проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР. В урочистих заходах, які були проведені у Львові на Личаківському кладовищі, взяли участь отці-капелани Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ – о. Тарас Михальчук та о. Андрій Хомишин. Зокрема, на полі почесних поховань № 67  та № 76, була відслужена екуменічна панахида з нагоди Дня Соборності України, а також урочисто покладено квіти до могил героїв-захисників Батьківщини.

У заходах взяли участь духовенство різних конфесій, народні депутати України, представники обласної, місцевої  влади та військовослужбовці Львівського гарнізону, які спільною молитвою вшанували усіх борців за волю та незалежність України – воїнів Української Галицької Армії, діячів ЗУНР, а також героїв Небесної Сотні та загиблих під час проведення АТО та ООС. Вічна пам’ять героям полеглим, честь і слава – героям живим!

Фото: Прессслужба Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

http://www.asv.gov.ua/?q=news/2020/01/22/osobovyy-sklad-nacionalnoyi-akademiyi-doluchyvsya-do-vidznachennya-dnya-sobornosti