У понеділок, 6 січня, в навечір’я свята Різдва Христового військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ спільно з військовослужбовцями Львівського Гарнізону традиційно благословляли, колядували та куштували 12 різдвяних страв по різних військових частинах Львівщини.

Святвечір у Львівському військовому госпіталі разом із нашими Захисниками. У організації Святвечора та приготування страв взяли участь сестри Згромадження св. Йосифа Обручника, Волонтерська сотня госпіталю, полковник Іван Держило, військовий капелан о. Мирон Горбовий та усі жертводавці, які поділилися святковими стравами.

Святий Вечір, напередодні Різдва Христового, у Національній академії сухопутних військ відбувся спільно з військовими капеланами о. Андрієм Хомишином та о. Юрієм Балухом. Курсанти разом з отцями колядували і ділилися спільною просфорою.

Вечеря у Інституті морально-психологічного забезпечення з капеланом о. Михайлом Білецьким, для солдат у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ, де капеланом є о. Тарас Свищ, та у віськовій частині с. Ложне з капеланом о. Володимиром Адамчуком. У всіх місцях свого служіння отці-капелани намагалися подарувати військовослужбовцям відчуття духовної підтримки та родинного затишку.