22 вересня 2018 року розпочалась Ювілейна X Всеукраїнська військова проща до Зарваницької чудотворної ікони Матері Божої. З самого ранку близько 600 військовослужбовців та курсантів із Львівщини вирушили в дорогу до святих місць.

Військовові, а також курсанти під керівництвом капеланів (о. Андрій Хомишин, о. Мирон Горбовий, о. Володимир Адамчук, бр. Юрій Балух) прибули на Тернопільщину ддя участі у паломництві.

Спочатку відбулась зустріч учасників заходу біля парафіяльної церкви Пресвятої Трійці. А потім військові, які приїхали із різних куточків країни, молились разом подячний молебень перед Зарваницькою іконою Божої Матері.

Урочисте відкриття паломництва знаменувала молитва – “ВДЯЧНІСТЬ ЗА ДАР ЖИТТЯ”.

Важливою частиною уже традиційної прощі є Хресна Дорога, яку хлопці проходили разом із капеланами та розважали над станціями, що символізують безмежну любов Ісуса до свого народу, задля якого Він і віддав своє життя.

Уже ввечері учасники духовного дійства помоляться Заупокійну Божественну Літургію за полеглих захисників України, а потім візьмуть участь у Поминальній ході зі свічками.

Завершить сьогоднішній день духовно-мистецька програма, за допомогою якої кожен зможе осмислити своє особисте призначення та сенс служіння для рідного народу.