У Квітну Неділю – Вхід Господній в Єрусалим о.Михайло Білецький, військовий капелан ЛА УГКЦ, молився разом з військовослужбовцями строкової служби у в/ч А3358 (вул. Світанкова, м. Львів).

Душпастир звернувся до присутніх зі словом про Божу любов, яку нам дарує Христос. Опісля майже всі військові приступили до тайни Покаяння та Пресвятої Євхаристії. А на завершення зустрічі на молитовну згадку  брати-семінаристи з Центру душпастирювання військовослужбовців подарували військовим чотки, які  зробили власноруч.

Капеланство.info

04.09.1