19 січня 2018 року у день свята Богоявлення Господнього військові капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ освятили воду для українських бійців у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Чин Великого водосвяття здійснив о. Мирон Горбовий – капелан госпіталю. У Йорданському водосвятті взяли участь військові, лікарі та працівники закладу. Після богослужбового чину тим, хто не мав фізичної можливості бути присутніми, працівники й волонтери передали освячену воду у відділення, а також у палати.

Одразу по завершенні молитви о. Мирон завітав з Йорданським благословенням до палат, в яких проходять курс лікування українські військові.

Капеланство.info{gallery=CVK/2018/01-119/}