У четвер, 20 лютого, у Львові відбулися урочисті пам’ятні заходи з вшанування 6-ї річниці подвигів Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за Україну впродовж Революції Гідності. Участь в поминальних заходах також взяли отці-капелани Центру Віськового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Зокрема на полі для почесних поховань №67 Личаківського кладовища військові капелани о. Андрій Хомишин, о. Тарас Михальчук та о. Андрій Сіданич спільно з духовенством Римо-Католицької та Православної Церков відслужили панахиду за померлих Героїв України.

Опісля, біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні, що на вулиці Кривоноса, відбулася панахида, яку очолили Преосвященніший владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ та Високопреосвященніший владика Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ. Також у молитві взяли участь військові капелани о. Андрій Хомишин, о. Андрій Сіданич і духовенством Римо-Католицької та Православної Церкви. На урочистостях були присутні сім’ї Героїв Небесної Сотні, представники обласної та місцевої влади, військовослужбовці на чолі з командуванням і представники громадськості. Повсякчасно пам’ятаймо в молитвах новітніх Героїв України, які поклали своє життя за волю та незалежність нашої Батьківщини.

Джерело світлин:

Інтернет ресурс – “Духовна Велич Львова”

https://velychlviv.com/sogodni-u-lvovi-pomolylysya-za-geroyiv-nebesnoyi-sotni-foto/?fbclid=IwAR0P17gyihLvw-NmH5LfFDsIReSruvEAULIXc3tz3mRrRmrf3md1UtZOIm4

Інтернет ресурс – “Львівської Обласної Державної Адміністрації”

https://loda.gov.ua/news?id=49961