Вчора, 26 лютого 2016 року, в рамках духовно-патріотичної мандрівки, учні Військово-морського ліцею відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла.
Військовий капелан, отець Степан Сус, провів для гостей екскурсію, під час якої ліцеїсти ознайомились з історією святині, побували у галереях храму, вшанували пам’ять Новітніх Героїв нашої держави.
Особливо гостей вразив орган XVIII ст. та принцип його роботи у давнину, а також розписана шафа XVII ст., обклеєна математичними розв’язками та конспектами.
Капеланство.info {gallery=CVK/2016/02-27/}