Вчора, 26 лютого 2016 року, в рамках духовно-патріотичної мандрівки,  учні Військово-морського ліцею відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла.

Військовий капелан, отець Степан Сус, провів для гостей екскурсію, під час якої ліцеїсти ознайомились з історією святині, побували у галереях храму, вшанували пам’ять Новітніх Героїв нашої держави.

Особливо гостей вразив орган XVIII ст. та принцип його роботи у давнину, а також розписана шафа XVII ст., обклеєна математичними розв’язками та конспектами.

Капеланство.info     {gallery=CVK/2016/02-27/}