Традиційно, напередодні Великодніх свят, кожного року священники Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ освячують для наших захисників Великодні страви. Цього року з дотриманням усіх відповідних карантинних та санітарних норм традиція не була порушена. Так військові капелани о. Юрій Балух та о. Тарас Свищ освячували страви для курсантів та офіцерів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, а також у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ (на Яворівському полігоні). Також не оминули капелани військовослужбовців Національної гвардії України, зокрема, паски, крашанки та м’ясні страви у 2 Галицькій бригаді НГУ освятив отець-капелан Андрій Сіданич.

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних вимог о. Мирон Горбовий освятив Великодні частунки для захисників-пацієнтів та працівників лікувальної установи.

Понад сотню Великодніх пасок капелани Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла відправили нашим захисникам на передову в зону проведення Операції Об’єднаних сил.

Від імені спільноти капеланів хочемо щиро подякувати усім добродіям і людям доброї волі за підтримки та молитви, яких, навіть у таких складних обставинах карантину, наші військові не залишилися без радості зустрічі з Воскреслим спасителем. Зичимо Вам усіх радісного та мирного Світлого тижня. Нехай Воскреслий Господь супроводжує нас і допомагає спільно долати усі випробування. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Джерело фото інтернет ресурс: https://armyinform.com.ua/2020/04/lvivski-kapelany-peredaly-na-peredovu-velykodni-pasky/?fbclid=IwAR36P_ixtLSw5YEoo_Lt9Jn6XLNC35yCOXh-WBZSVVxTJ0jZ5fiiR6JcLqw