Брати-семінаристи, які належать до центру душпастирювання військовослужбовців, що діє при семінарії, протягом тижня їздили військовими частинами.

Це були частини, де брати проводять щотижневі зустрічі чи допомагають співочим супроводом Божественної Літургії: Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, Військова частина А-3358 (вул. Світанкова), Військова частина 3002 Національної Гвардії України, Військова частина А-2556 с. Ков’ярі, Полк зв’язку с. Ков’ярі, А-1587 Малехів, повітряне командування “Захід”, вул. Лисенка.

На початку зустрічі брати розповідали військовим про життя св. Миколая. Після розповіді семінаристи показували сценку, яка описувала боротьбу добра і зла.

Наприкінці глядачі отримали від помічників Миколая солодкі подарунки. А особливо уважні солдати, які відповіли на запитання про життя святого, отримали додаткові подарунки.

Головною метою зустрічі було розповісти нашим захисниками про життя св. Миколая Мир Лікійського, зміцнити дружбу між військовими та церквою, а також змотивувати солдатів робити добро.