Вчора, 19 серпня 2015 року, з нагоди свята Преображення Господа нашого Ісуса Христа у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, що на вул.Личаківській у Львові, відбулась святкова Божественна Літургія та освячення плодів. Очолив спільну молитву військовий капелан госпіталю – о. Андрій Хомишин.
Разом із душпастирем молились поранені військові, які зараз проходять тут лікування, а також їхні родичі та медичний персонал закладу. Після Літургії о. Андрій освятив плоди, які вдалось купити за кошти жертводавців та які принесли волонтери.
Капелани висловлюють щиру подяку усім добродійникам за їхню підтримку та допомогу.
Фото: Лана Борисова
Капеланство. info {gallery=CVK/2015/8-20-2/}