12 жовтня у Національній академії сухопутних військ відбулась без перебільшення знакова та важлива подія – на стройовому плацу навчального закладу урочисто закладено камінь, на місці котрого згодом буде споруджено пам’ятник великому українському полководцю та видатному політичному діячу України гетьману Петру Сагайдачному.

Із молитвою та благословенням на успішне завершення важливої справи прибули до академії військові капелани – настоятель Гарнізонного храму о.Степан Сус, духівник храму Архистратига Михаїла при НАСВ о.Андрій Хомишин, а також брат Юрій Балух. Окрім того, на заході були присутні міські посадовці та керівники силових відомств і структур, командири військових частин Львівщини, представники громадськості.

Україна та її Збройні Сили повертаються до власної історії і традицій, органічно вплітаючи їх у сьогодення. Ми розриваємо зв’язок з радянським минулим, впевнено залишаємо зону російського впливу, позбуваємось рудиментів «руського миру».
Україна вистояла завдяки визначним постатям, які своєю мудрістю та мужністю вели за собою український народ, були опорою держави. Один з них – козацький гетьман Петро Конашевич – Сагайдачний.

Щиро віримо у звершення задуманого. З Богом!

Джерело: сайт НАСВ