У Марійському духовному центрі, що у селі Зарваниця Теребовлянського району, завершилось ІХ Всеукраїнського військового паломництва “Мій мир даю вам”. Помолитися за мир в Україні та за побратимів приїхало понад три тисячі осіб, серед яких дві тисячі військовослужбовців з різних куточків нашої держави. 

Час проведений у святому місці став доброю нагодою для духовної віднови та відпочинку. Протягом двох днів паломники заносили молитви до Пресвятої Богородиці за збереження і примноження миру. Священики, капелани, духовні наставники намагалися донести до віруючих правду про те, що народ, який не має миру в серці та не здатний любити своїх ворогів, не може перемогти у війні.

Вже традиційно молитовні заходи розпочались молебнем перед Зарваницькою іконою Божої Матері та урочистою ходою до скульптури Богородиці. А в купелі святої Анни відбувся обряд відновлення хресних обітів. Також у духовній програмі була заупокійна Божественна Літургія за полеглими захисниками України, поминальна хода зі свічками і панахида.

Капеланство.info{gallery=CVK/2017/09-18/}