Понад дев’ятсот студентів вищих навчальних закладів Львівщини, які завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, склали Військову присягу на вірність українському народові. Урочисті заходи відбувались на стройовому плацу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

“Впродовж двох років в стінах Національної академії ви отримали військові знання та навики, гартували свою волю і характер. Тепер ви — повноправні захисники нашої Батьківщини, — зауважив генерал-лейтенант Павло Ткачук. — Від сьогодні ви однієї крові із тими, хто веде бій на Сході нашої держави, захищаючи цілісність та незалежність України”.

Згодом військовий капелан отець Мирон звернувся до майбутніх офіцерів запасу, що склали Військову присягу, зі словами духовної підтримки та окропив їх свяченою водою. Допомагав йому брат Юрій Балух.

Цього дня Військову присягу на вірність українському народові склали сотні студентів із 26 навчальних закладів міста Львова та Західного регіону, які проходили навчання в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за програмою підготовки офіцерів запасу.

Особливо насиченим для студентів став завершальний етап навчання — навчальний збір, під час проведення якого основну увагу керівництво та викладачі Академії Сагайдачного приділили практичному закріпленню теоретичних знань. Заняття з юнаками та дівчатами відбувались на реальних зразках озброєння, тренажерах та військовій техніці.

Джерело:  сайт НАСВ