28 березня у Львівській виправній колонії № 48 засуджені молилися Хресну дорогу разом із семінаристами Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, які належать до Центру душпастирювання військовослужбовців.
Чисельність ув’язнених на молитві вражала. Опісля отець Тарас Мирка, в’язничний капелан ЛА УГКЦ, пригадав присутнім про те, що Христос страждав і помер, щоб подолати гріх і показати свою любов, і, Воскреснувши, подарував нам життя вічне. Душпастир закликав усіх до покаяння і подякував братам за молитву. На завершення засуджених чекали солодощі, а братів – екскурсія стінами виправного закладу.
