Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, разом з синкелом у справах капеланства о. Андрієм Хомишином та референтом в’язничного капеланства о. Тарасом Миркою, з душпастирським візитом відвідали керівника Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань, підполковника Ярослава Бойка. В ході зустрічі керівник Західного управління розповів владиці про діяльність працівників СІЗО, тюрми, а зокрема про працю в‘язничних капеланів. Керівник відзначив важливість служіння капеланів в установах, де перебувають ув‘язнені, зокрема розповів про зменшення кількості суїцидів серед них. Окрім цього, підполковник зазначив, що присутність капелана забезпечує постійну моральну та психологічну підтримку працівників. Завдяки отцям, в‘язні мають змогу покаятись, віднайти Бога та в подальшому отримати шанс повернутись до нормального життя. У першу чергу цьому сприять каплиці, облаштовані в установах виконання покарань.
Після розмови, преосвященний владика Володимир відвідав неповнолітніх ув’язнених, тюремну каплицю та молитовну кімнату.
Єпископ багато спілкувався з ув’язненими та працівниками, розпитував про їхній побут та підбадьорював їх. Також, владика наголосив на тому, що не варто втрачати надію, а з вірою йти до каяття.
Метою візиту владики та отців-капеланів було висловити духовну підримку ув‘язеним, а також висловити подяку керівництву та кадровому складу установи.
По завершенню візиту було вручено митрополичі грамоти керівникам та працівникам установ з виконання покарань:
Підполковнику Ярославу Бойку, полковнику Олегу Пауку, полковнику Вадиму Кутовому, підполковнику Сергію Кузьмичу пану Мирославу Демківу за активну співпрацю з Церквою у справі душпастирства ув‘язнених.