Вчора, 15 лютого, на свято Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, пенітенціарний капелан ЛА УГКЦ  – отець Тарас Мирка разом з в’язнями виправної колонії № 48 молився Божественну Літургію.

По завершенні Літургії, отець Тарас роздав усім засудженим свічки і опісля молитовного благословення окропив їх свяченою водою.

Капелан також не оминув працівників колонії, а тому навідався й до штабу установи, де відбулася спільна молитва та освячення.  

Звертаючись до присутніх, душпастир наголосив на тому, що і ми усі повинні прагнути до зустрічі з Богом та шукати світла його істини у собі. 

Капеланство.info {gallery=PRISON/02-16/}