Як ми знаємо, Святий Миколай не залишає нікого без подарунків, любові та уваги. Тож цього року, як і зазвичай, Чудотворець завітав також і у місця позбавлення волі.

В’язничний капелан ЛА УГКЦ отець Тарас Мирка відвідав неповнолітніх засуджених, які перебувають у Львівському слідчому ізоляторі, та передав їм подарунки від Святого Угодника. Також у даній установі отримали дарунки і ті, хто вже відбувають покарання та працівники.

Опісля душпастир відвідав Личаківську виправну колонію № 30. Тут усі присутні молилися Божественну Літургію та мали змогу пірнути у дитячі часи, переглядаючи коротеньку виставу про Святого Миколая, яку підготували брати-семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ. У проповіді о. Тарас закликав присутніх молитися до Чудотворця за мир в Україні, а також завжди робити добро усім людям, і тоді цей мир буде в наших серцях, а відтак в Україні та світі. По завершенні молитви та вистави засуджені отримали подарунки в якості солодощів, фруктів та засобів гігієни. Працівників священик також потішив солодкими гостинцями.

Цьогоріч багато людей доброї волі та християнських спільнот й інституцій долучилися до того, щоб подарувати засудженим та працівникам пенітенціарних установ краплину передріздвяної і дитячої радості. Тому від імені капелана та засуджених щире усім спасибі. Зокрема братам ЧНІ, братам-семінаристам, та спільноті Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла за небайдужість.

Капеланство.info