Сьогодні, 20 січня 2022 року, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулось урочисте освячення прапору Державної кримінально-виконавчої служби України.

Спільну молитву та чин благословення очолив в’язничний капелан о. Тарас Мирка, у співслужінні настоятеля храму о. Тараса Михальчука, синкела у справах капеланства о. Андрія Хомишина та в’язничних капеланів: о. Олега Нестора і о. Мар’яна Гринера.

У заході прийняли участь працівники, керівники підпорядкованих державних установ, особовий склад воєнізованого формування, а також персонал підрозділів пробації у Львівській області.

Начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Гречанюк Сергій Костянтинович у своєму слові подякував працівникам та капеланам за нелегку та потрібну справу, а також відзначив, що ця подія є справжнім визнанням для кримінально-виконавчої служби та її персоналу.

На завершення присутнім розповіли про історичну цінність храму та провели екскурсію.

Від сьогодні прапор Державної кримінально-виконавчої служби України буде знаходитись у Гарнізонному храмі верховних апостолів Петра і Павла.