Час Йорданських свят для усіх нас асоціюється з відвідинами домівок з свяченою водою. Відбулись ці відвідини й у виправних закладах м. Львова: виправній колонії №30, виправній колонії №48 та слідчому ізоляторі. Йорданське благословення осіб, позбавлених волі, уділив отець Тарас Мирка, в’язничний капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Вартує додати, що в день Богоявлення капелани Львівської Архиєпархії УГКЦ освятили воду для засуджених пенітенціарних установ м. Львова. У слідчому ізоляторі та виправній колонії № 30 отець Тарас Мирка спільно з братами редемптористами та засудженими обох установ молилися Божественну Літургію, опісля якої відбулося велике освячення води й окроплення приміщень установи.

В цей же день у Львівській виправній колонії № 48 служив військовий капелан отець Юрій Цюпка, який також опісля Літургії з великим освяченням води, поблагословив засуджених і з цим Йорданським благословенням завітав до приміщень адміністрації установи, а також окропив увесь штаб колонії. На завершення отець Юрій навідався і до засуджених, які відбувають покарання на Дільниці соціальної реабілітації, що діє при колонії.

У цей благословений час вязні мали нагоду поколядувати разом з капеланами, братами редемптористами та семінаристами.

Нехай Воплочений Спаситель назавжди оселиться в серцях ув’язнених та працівників пенітенціарної системи, а Його благословення допомагає долати всі труднощі та виклики щоденного життя.

Капеланство.info