У четвер, 27 травня 2021 року відбулася всеукраїнська проща в’язничних капеланів УГКЦ, керівників установ виконання покарання та керівників Державної кримінально-виконавчої служби у Марійський центр «Зарваниця». В прощі взяли участь також капелани Львівської Архиєпархії: о. Тарас Мирка, о. Олег Нестор та д-н Мар’ян Гринер. З пастирським словом до всіх прочан звернувся Отець і Глава Української Греко-католицької Церкви блаженніший Святослав, який наголосив ,що Господь Бог не бажає нас карати, а оздоровити та врятувати. Також глава УГКЦ запевнив, що капелани установ завжди готові бути поруч з працівниками, а також з тими особами, які відбувають покарання в закладах позбавлення волі.
Більше того, для керівників установ було проведено святковий концерт за участі Квінтету Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла (P&P Quintet) та отця Вітольда Левицького.
На завершення прощі в’язничним капеланам було вручено пам’ятні грамоти та хрести з нагоди 30-ліття відновлення душпастирського служіння УГКЦ в установах пенетенціарної системи України.